Princíp činnosti a zloženie domáceho hnojiva AgroMax

Ak chcete zlepšiť plodnosť záhrady, venujte pozornosť biologickým hnojivám. Sú neškodné pre ľudí aj zvieratá, pretože nasýtia pôdu užitočnými minerálnymi zložkami a baktériami. Z nášho článku sa dozviete, prečo sa oplatí kúpiť hnojivo AgroMax.

Všeobecné informácie a princíp činnosti

Štúdie ukazujú, že úroda pôdy nebude vysoká, ak nenakŕmite substrát azotobaktériami a inými mikroorganizmami. Sú obsiahnuté vo veľkých množstvách v biohnojive AgroMax, preto si záhradníci a záhradníci zaslúžia pozornosť. Táto zlúčenina je známa vysokou koncentráciou takýchto látok. Zvyšuje úrodnosť pôdy a pomáha rastlinám lepšie asimilovať ďalšie živiny.

Kúpiť za 149 rubľov

Video „Komplex tekutých minerálnych hnojív AgroMax“

Z tohto videa sa dozviete o výhodách komplexu tekutých minerálnych hnojív AgroMax.

Zloženie hnojiva

Zmes živín s názvom AgroMax obsahuje tieto látky:

  1. Azotobacter. Obohatiť zloženie pôdy, zlepšiť jej zloženie.
  2. Biologicky aktívnyvoda. Tvorí mikroklímu, v ktorej sa množia dusíkaté mikroorganizmy, čo priaznivo ovplyvňuje štruktúru zloženia pôdy.
  3. Kyselina humínová. Kompozícia obsahuje ľahko stráviteľné prvky, ktoré sú užitočné pre rastliny.
  4. Krvná múčka v koncentrovanej forme. Urýchľuje vývoj zelene, obohacuje pôdu železom a vápnikom.
  5. Ash. Zlepšuje vzhľad rastlín, pomáha lepšie vstrebávať ďalšie vitamínové doplnky.

Posúdiť zloženie biohnojiva a bez obáv ho uplatniť na záhrade alebo na záhrade.

Na ktoré rastliny sú vhodné

Keďže toto biohnojivo je univerzálne, je chované na zalievanie a postrekovanie stromov, kríkov, koreňov a zeleniny. V roztoku nasiakli semená na rýchle klíčenie. Hnojiť túto zmes a jahody, najmä ak niesú ovocie, a namiesto bobúľ na kríkoch sa tvoria iba antény.

Návod na použitie

Na prípravu osiva pred zakorenením do zeme ho namočte do roztoku s biohnojivom. Semená sa nechajú nasiaknuť výživným zložením počas 12 hodín, zeleninou - 24 hodín, paradajkami a kapustou - 2 dni. Ak je to potrebné, ošetrite pôdu pred výsadbou koreňových plodín alebo zeleniny. Z tohto dôvodu sa na zalievanie 3-4 štvorcových metrov používa 1 vedro zriedenej zmesi. Keď kvitnú stromy alebo sa tvoria plody, postrekujte rastliny. Je dôležité riadiť sa pokynmi bez zvýšenia koncentrácie biohnojiva.

Posúdenie finančných prostriedkov a preskúmanie

Zlepšuje sa bio-hnojivo Agromaxúrodnosť pôdy priaznivo ovplyvňuje chuť zrelého ovocia.Kompozícia obsahuje veľké množstvo vitamínov a výživových doplnkov, ktoré zvyšujú intenzitu rastu a vývoja ovocia.

Ak sa stromy, kríky a iné trvalé rastliny pravidelne postriekajú, zlepší sa ich odolnosť voči chorobám a invázii škodcov.

Svetlana, 37 rokov: „Nikdy by som si myslel, že ma tak unášajú biohnojivá.Stojí za to vynaložené peniaze, pretože teraz prímestská oblasť nevie!Paradajky sú veľké, mäsité, uhorky nie sú horké.Je čas vôbec zasadiť jahody, ako rýchlo rástla a plodina zároveň poskytuje vynikajúce výsledky!Odporúčam AgroMax záhradníkom a záhradníkom! “.

Oleg, 28 rokov: „Predtým, niekoľkokrát v sezóne, bola záhrada postriekaná chemickými látkami.Na naliehanie priateľa som vyskúšal bio-zloženie a bol som prekvapený výsledkom.Hnojivo sa ľahko riedi: 1 vrecko ide do vedra s vodou.Môžete sa prihlásiť, ako chcete.Postrekoval stromy, napojil jahody, oplodnené zelené a koreňové plodiny - žatva bola veľkorysá. “

Larisa, 58 rokov: „Syn priniesol zo skladu nové hnojivo.Spravidla neverím týmto moderným zmesiam, pred koľkými rokmi som popol používal, a to stačilo.Tentoraz sa však rastliny postriekali vo fáze kvitnutia.Z sladkej záhrady som už dlho nejedol také sladké bobule! “

Kúpiť za 149 rubľov